HomeDogađajiNisville 2022
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Vesti

Dani turizma u Nišu

9 - 11. septembar 2022.

Radovi na lokalitetu Medijana

Predstavnici grada na čelu sa gradonačelnicom Draganom Sotirovski obišli su radove na arheološkom nalazištu Medijana. Do sada je završena zaštitna krovna konstrukcija vile sa peristilom,...

Završen 27. Internacionalni jazz festival NISVILLE

Ovogodišnji jazz festival trajao je u periodu od 05. do 14. avgusta. 2022. gde je glavni program na Earth&Sky bini trajao od 11. do...

Uspešno završen Wine & Fine Fair 2022.

U autentičnom prostoru Niške tvrđave, na Letnjoj Pozornici, 5. i 6. avgusta 2022. godine, jedanaesti put po redu, održao se Sajam vina, rakije, gastronomije...

Nisville 2022

EARTH/SKY BINA PROGRAM 2022.

(19:30-02:30)

ČETVRTAK, 11. 08.

19:30 – 20:20 Nišville ROJAZE Project Band (SRB) Earth (50 min)
20:30 – 21:20 Beti Đorđević i prijatelji (SRB) Sky (50 min)
21:30 – 22:30 Koh Mr Saxman & Sound of Siam (THA) Earth (60 min)
22:40 – 23:40 Kurt Rosenwinkel Caipi (USA, BRA) Sky (60 min)
23:50 – 01:10 AL McKay’s Earth, Wind & Fire Experience (USA) Earth (70 min)
01:10 – 02:00* La Malbec Orchestra (ARG) Sky (50 min)

PETAK, 12.08.

19:30 – 20:20 Vladimir Kostadinović Mindedness (AUT) Earth (50 min)
20:30 – 21:20 Mattan Klein Quartet (ISR) Sky (50 min)
21:30 – 22:30 Jungsu Choi Tiny Orchestra (KOR) Earth (60 min)
22:40 – 23:40 Kirk Lightsey & Piero Odorici Quartet (USA) Sky (60 min)
23:50 – 01:10 Magnifico (SVN) Earth (70 min)
01:10 – 02:00* Gyass style – Kurina Trio + (SRB) Sky(50 min)

SUBOTA, 13.08.

19:30 – 20:20 Milan Petrović Quartet feat. Sašo Popovski (SRB + MAK) Sky (50 min)
20:30 – 21:20 Igor Willcox Quartet (BRA) Earth (50 min)
21:30 – 22:30 Nikola Kolodziejczyk Orchestra (POL) Sky (60 min)
22:40 – 23:40 Montuno (BGR) Earth (60 min)
23:50 – 01:10 Natasha Atlas & Džambo Agushevi Orchestra (EGY+BEL+MKD) Sky (70 min)
01:10 – 02:00* Slide Ride (SRB) Earth (50 min)

NEDELJA, 14. 08.

19:30 – 20:20 Unleashed Cooperation (POL) Earth (50 min)
20:30 – 21:20 Corn Maiz (USA) Sky (50 min)
21:30 – 22:30 I Think You’re Awesome (DNK) Earth (60 min)
22:40 – 23:40 Yellowjackets (USA) Sky (60 min)
23:50 – 01:10 Julian Marley & Uprising (JAM/USA) Earth (70 min)
01:10 – 02:00* Nenad C & Numismatica (SRB) Sky (50 min)

PRATEĆI PROGRAM 2022.

RIVER BINA PROGRAM 2022

(Od 19:30h)

Utorak 09.08.

20:15 – 21:15h Hercenšlus
21:30 – 22:30h Vladan Vučković Paja i Spiritus Movens Band
22:45 – 23:45h Šaban Shukar (FRA)

Sreda 10.08.

20:15 – 21:15h ROJAZE project
21:30-22:30h Etno Jazz Orchestra
22:45-23:45h Gyass Style – Kurina Brothers +, ft. Bako Jovanović

OPEN BINA PROGRAM 2022

(19:30-00:00)

Četvrtak, 11. 08.

19:30h Tabletarijum
20:30h Stefan Nikolić i Le Bonens
21:30h Goddealers
22:30h Mateja Jezdić

Petak, 12.08.

19:30h Šaban Shukar (FR)
20:30h Cotton Pickers
21:30h Glasovi iz unutrašnjosti
22:30h Presing

Subota 13.08.

19:30h Angsters
20:30h Kvantno polje
21:30h Zbogom Brus Li
22:30h Dead Mondays

Nedelja 14.08.

19:30h Loup Garou
20:30h Cockblockers
21:30h CD Ministar i Grupa Ljudi
12:30h Petting Blues Band

MUSEUM BINA PROGRAM 2022

Od 19:30h

Petak, 05.08.

19:00-19:45 Soundcheck
20:00-20:45 Grupa TNT

Subota, 06.08.

20:00-20:45 Treća smena
21:00-21:45 Humanitarni band – Kolege

Nedelja, 07.08.

20:00-20:45 Supersolid
21:00-21:45 Opposite way

Ponedeljak, 08.08.

20:00-20:45 Mokri Jazz
21:00-21:45 Voodoo

Utorak, 09.08.

20:00-20:45 K2O
21:00-21:45 Can Richard Funk

Sreda, 10.08.

20:00-20:45 Voice Rock Pop Hor
21:00-21:45 Hazel
22:00-22:45 Doktor Pera i tehničari

Četvrtak, 11.08.

19:30 – 20:15 B#ART Mreža -Balkan Art Connection
20:30 – 21:15 Jambalaya
21:30 – 22:15 Bullet
22:30 – 23:15 Cure For Love ( Leonard Cohen tribute)

Petak, 12.08.

19:30 – 20:15 Stefanija & Vladimir
20:30 – 21:15 Fingerbangs
21:30 – 22:15 Neozbiljni pesimisti
22:30 – 23:15 LAB O3

Subota 13.08.

19:30 – 20:15 ROJAZE project – Belgium
20:30 – 21:15 ROJAZE project – France
21:30 – 22:15 ROJAZE project – Serbia
22:30 – 23:15 ROJAZE project – Joint performance

Nedelja 14.08.

19:30 – 20:15 vVrano
20:30 – 21:15 MOON
21:30 – 22:15 Pilot Blues Band
22:30 – 23:15 Shaman Blues Band

WELCOME BINA PROGRAM 2022

Četvrtak 11.08.

18:00h Blast
19:00h Radiofoniks

Petak, 12.08.

18:00h Can Richar Funk
19:00h Ruber Cor

Subota, 13.08.

18:00h Supersolid
19:00h Fighting Sparrow

Nedelja, 14.08.

18:00h Mokri Jazz
19:00h Grupa TNT

MIDNIGHT JAZZ DANCE BINA PROGRAM 2022

(00:00-05:00)

Četvrtak, 11. 08.

00:00 – 01:30 Phat Phille (CRO)

01:30.- 03:30 Jazzysad (SRB) B2B Jazzcat (ITA)

3:30 – 05:00 Alex Mark (SRB)

Petak, 12. 08.

00:00-01:30 Trenchtown Senior (Nis, Srbija)

01:30-03:30 Alex Soulbrigada (Berlin, Germany)

03:30-05:00 DJ Kontroverzni (Nis, Srbija)

Subota, 13. 08.

00:00-01:30 DJ Funky Junkie (Nis, Srbija)

01:30-03:30 DJ „S“ (Athens, Greece)

03:30-05:00 Borislav Yordanov (Sofia, Bulgaria)

Nedelja, 14. 08.

00:00 – 01:30  Gip Damone (ITA)

01:30.- 03.30  Lubi Jovanovic (UK)

03:30 – 05.00  dj loptica (SRB)

*postoji mogućnost za minimalnu izmenu programa

HIP HOP BINA PROGRAM 2022

Četvrtak, 11.08.

22:00 – 23:50h DJ Baba Raspopov – (FRA)

Petak, 12.08.

21:00 – 21:45h Južni Petar – Ni – SRB
21:50 – 22:50h DJ Sunrise & Vlascoastin Crew – NI / Vl – SRB
22:50 – 23:55h BVANA iz Lagune – Bg – SRB

Subota, 13.08.

21:00 – 21:45h Forty – Pg – MNE
21:50 do 22:50h DJ Marvel – Zg – CRO
22:50 do 23:55h SMOKI MARDELJANO – Bg – SR

Nedelja, 14.08.

21:00 – 21:40h Decata na starata škola – Sk – MK
21:50 – 22:50h Open Balkan – Le – SRB
22:50 – 23:55h KENDI – Bg – SRB

 

Događaji

spot_img

TON

Kontakt

  • A: Nade Tomić 15, 18000 Niš
  • T: 018 524 877
  • E. info@visitnis.org
  • PIB: 101858962
  • M.B.: 17021117

Multimedija

© 2021 - TON. All rights reserved.